Koło CAD

term paper writing creditforyou.com.ua write for me essay write my essay

W dniu 5 marca 2019 r. an essay about cancer annotated bibliography example apa członkowie SKN Komputerowego Wspomagania Projektowania – CAD wraz z oficjalną delegacją Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie reprezentowali koło oraz uczelnię na prestiżowej konferencji branży technologii informatycznych „Check IT – Konferencja Informatyczna” organizowanej przez Urząd Miasta Lublin. Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu, jako koło naukowe.

„Check IT” to wydarzenie zrzeszające ludzi z branży IT, w tym lokalne firmy oraz organizacje studenckie pasjonujące się informatyką. Jest to świetna okazja by wejść w świat nowych technologii i zobaczyć, że informatyka to nie tylko wirtualny świat, ale przede wszystkim realna pasja i realne zarobki.

Szósta edycja „Check IT” to wydarzenie skierowane przede wszystkim do młodzieży szkół podstawowych
i średnich oraz pedagogów tych szkół, dlatego wraz z delegacją an essay about cancer annotated bibliography example apa naszej uczelni promowaliśmy ofertę edukacyjną Uniwersytetu, opowiadaliśmy o kierunkach, na których młodzi mogą u nas studiować, a także prowadziliśmy „luźne rozmowy” na temat życia studenckiego. Nie pominęliśmy oczywiście naszego celu nr 2, czyli promocji działalności koła naukowego CAD. Każdy z uczestników konferencji, który odwiedził nasze stanowisko miał możliwość spróbowania swoich sił w tworzeniu rysunku technicznego lub modelu 3D
w programie AutoCAD, pod okiem członków naszego koła. Zainteresowani, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszej zabawie szybko oswajali się z programem i zasadami tworzenia rysunków 2D i modeli 3D, nie obyło się również bez nagród za dzieła naszych gości.

Poniżej krótka foto-relacja z tego wydarzenia:

.

Więcej o „Check IT” na oficjalnej stronie wydarzenia: http://www.checkit.lublin.eu/

research paper writing service write my essay customwriting