Koło CAD

Konferencja „Komunikacja werbalna i niewerbalna. Jak  mówić i być słyszanym?”

Dnia 25 maja 2017 członkowie naszego koła wzięli udział w warsztatach pt. „Komunikacja werbalna i niewerbalna. Jak  mówić i być słyszanym?” organizowanych przez Biuro Karier i Więzi z Absolwentami. Zajęcia prowadziła Pani Natalia Michalik z Biura Karier KUL.

Dnia 6 kwietnia 2017 członkowie naszego koła uczestniczyli w warsztatach „Autoprezentacja w wystąpieniach publicznych” zorganizowanych przez Biuro Karier i Więzi z Absolwentami.

Warsztaty przeprowadziła pani Anna Kopciowska, międzynarodowy trener rozwoju osobistego, trener biznesu i coach. Przedstawiciel firmy Personality Resources International. Laureatka nagrody Businesswoman 2014 w kategorii Lider Coachingu w Polsce.

Dnia 26 października 2016 roku członkowie naszego koła uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez  Biuro Karier i Więzi z Absolwentami w ramach Dnia Karier „Nowoczesne metody i trendy w rekrutacji pracowników” oraz „Jak wyeksponować swoje kompetencje w rozmowie z pracodawcą”

Na warsztatach studenci poszerzyli swoją wiedzę na temat: rozmowy kwalifikacyjnej, kompetencji przyszłości. Dowiedzieli się jakie informacje powinny być zawarte w CV.  Uzyskali cenne wskazówki jak się przygotować do rozmowy o pracę oraz jak zainteresować sobą pracodawcę.