Koło CAD

Biuro Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie zorganizowali 20 października konferencję dla studentów lubelskich uczelni pod tytułem „Zmiany w ścieżce kariery – warsztaty wiedzy o rynku pracy”. W konferencji wzięli udział też członkowie naszego koła naukowego. Warsztaty prowadzone m.in. przez panią psycholog Joannę Marąg oraz panią Anetę Kaczmarek z Wojewódzkiego Urzędu Pracy dotyczyły dalszego rozwoju kariery naukowej i zawodowej po zakończeniu edukacji na obecnych stopniach nauczania. Uczestnicy konferencji mieli okazję poznać ofertę lokalnego rynku pracy, sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe dzięki psychotestom a także dowiedzieć się jak poszerzyć wachlarz swoich umiejętności dzięki kursom organizowanym i częściowo finansowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy.